• 1
 • 2
 • 3

Produkty promowane

Spirytus Rektyfikowany
Luksusowy Prokukt polski, Polmos
%96
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski, Polmos
%70
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski, Polmos
%95
image
Przewiń
Produkcja 37-450 Stalowa Wola ul. Niezłomnych 27 ...

Technologia

 

Oddział produkcyjny,

 

Wytwórnia wódek

 
image
Czynne, w dni robocze od Poniedziałku do Piątku,
w godzinach od 7:00 do 16:00
 

Polmos stawia na jakość! Wódka lub SPIRYTUS REKTYFIKOWANY ze stalowowolskiej Wytwórni Wódek "Polmos" zanim trafią do sklepu, poddawane są wielokrotnej kontroli na etapie produkcji. Tylko taka dbałość o wyrób sprawia,że kupując wódkę "Victory", "Wędkarską", "Sandomierską" czy "SPIRYTUS REKTYFIKOWANY", możemy być pewni wysokiej jakości trunku.

Mapa Lokalizacja

image image 1 2 3

Lokalizacja Dane

1

/PPS Polmos w Warszawie S.A.

ul. Szkolna 2/4

00-006 Warszawa

Monday, Poniedziałek 7:00 AM
Tuesday, Piątek godźina 4:00 PM

News Nowości na stronie
Historia firmy  

     Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego „Polmos” w Warszawie, jako spółka akcyjna rozpoczęło swoją działalność z dniem 1 marca 2003 roku w wyniku prywatyzacji bezpośredniej przedsiębiorstwa państwowego. Jednak korzenie firmy sięgają dużo głębiej, bo aż do dwudziestolecia międzywojennego, a ściślej do lat 1918 – 1924, kiedy to powstał Państwowy Monopol Spirytusowy. Można śmiało stwierdzić, że POLMOS w Warszawie S.A. działa na rynku polskim jako jego spadkobierca kontynuując wieloletnią tradycję polskiego przemysłu spirytusowego.

POLMOS w Warszawie S.A. prowadzi działalność gospodarczą w takich dziedzinach jak:

 • produkcja wyrobu pod nazwą SPIRYTUS REKTYFIKOWANY oraz wódek czystych i smakowych,
 • dystrybucja hurtowa i detaliczna alkoholi i innych napojów,
 • eksport alkoholi własnej produkcji,
 • import win z Chile, nabywanie wewnątrzwspólnotowo win z Portugalii, komponentów do produkcji wódek.

     Działalność produkcyjną POLMOS w Warszawie S.A. rozpoczął w 1993 roku we własnej Wytwórni Wódek w Stalowej Woli. Wytwórnia została wyposażona w nowoczesne urządzenia rozlewnicze w pełnym zakresie pojemności od 50 ml do 1750 ml, łącznie ze stacją uzdatniania wody czerpanej z własnej studni głębinowej.

Zdolności produkcyjne Wytwórni przekraczają 4 mln litrów rocznie.

Wódki produkowane w naszej Wytwórni, według własnych receptur, mają niepowtarzalny, łagodny i zharmonizowany smak, co sprawia, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno rynku polskiego jak i zagranicznego.

Produkowane są z najlepszego alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego wytwarzanego w Polsce. POLMOS w Warszawie S.A. jest również wyłącznym właścicielem znaku towarowego SPIRYTUS REKTYFIKOWANY  i wyłącznym producentem wyrobu pod tą nazwą – znanego w kraju i za granicą.

     POLMOS w Warszawie S.A. sprzedaje własne produkty oraz wina chilijskie i portugalskie za pośrednictwem 4 własnych hurtowni, a także sklepów firmowych. Współpracuje również w tym zakresie z najlepszymi i najsolidniejszymi partnerami handlowymi w sprzedaży hurtowej  i detalicznej. POLMOS w Warszawie S.A. posiada ok. 1,0% udział w rynku alkoholowym w Polsce.

     Od roku 1987, kiedy rząd polski zdecydował przyznać Polmosowi licencję na bezpośredni eksport polskich wyrobów alkoholowych, POLMOS w Warszawie S.A. eksportuje wyroby alkoholowe do wielu krajów świata na zasadach wyłączności. Nasi główni odbiorcy zagraniczni to rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki, Japonii, Kanady, Tajwanu i Australii. Wielkość eksportu naszych wyrobów z roku na rok rośnie i już w 2009 roku stanowiła 15,3% ogól pills nej wielkości sprzedaży netto naszej spółki. Oczywiście dla osiągnięcia tak dobrych wyników niezbędne jest wspieranie naszych partnerów zagranicznych w akcjach promocyjnych i marketingowych.

Zarówno tradycje jak i wysokie kwalifikacje pracującej kadry oraz jej zaangażowanie pozwalają Spółce osiągać dobre wyniki gospodarcze, a uzyskane w 2004 roku certyfikaty HACCP i ISO jeszcze bardziej nas mobilizują do utrzymania wysokiej jakości produkowanych wyrobów i ich estetyki.

    POLMOS w Warszawie S.A., będący jednym z najmniejszych producentów wódek w Polsce, na miarę swoich możliwości wspiera wiele akcji c

 

Wyprzedaż Okazje Aktualna oferta.

 • Automatyczna załadowarka +

  Automatyczna załadowarka ( 436/2055 ) firmy MONDO&SCAGLIONE - rok produkcji 1995.Przejęta z leasingu w 2000r - modernizowana przez firmę SABI w roku 2004.DTR firmy Read More
 • Zamykarka TL-Getrankemaschinen +

  Zamykarka TL-Getrankemaschinen GmbH ( 434/2014 ) - rok produkcji 1990. Maszytna sprawna, posiada dwa komplety głowic zamykających (do zak coupons for cialis rywek Read More
 • Zestaw do pakowania +

  Zestaw do pakowania folią ( 435/2039 ) - rok produkcji 1997. Zestaw składa się z pakowarki PL 20 i tunelu grzewczego TGW 40/50c. Read More
 • 1
 • 2

Wybrane KontaktyTabela kontaktów

image

PPS Polmos w Warszawie S.A.

Telefon: 22 826 61 05

PPS Polmos Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Szkolna 2/4, Warszawa

Zobacz pełną listę...

image

Wytwórnia Wódek

Telefon: 15 842 60 76

PPS Polmos S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego w Warszawie

Zobacz pełną listę...
image

Sklep/Hurtownia

Telefon: & 509 703 685

ul. Niezłomnych 27 37-450 Stalowa Wola

Zobacz pełną listę...
Funkcje wydarzenia Wybrane wydarzenia i spotkania

Rzeszów

Z dniem 18 października 2013 r. upłynął ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń produktów do konkursu: ZŁOTY MEDAL XVI Międzynarodowych Targów Biznes- Żywność- Medycyna Rzeszów 2013 r. W dniu 12 listopada 2013 r. w Hotelu Rzeszów na uroczystym bankiecie po pierwszym dniu targów, poznaliśmy zwycięską trzydziestkę.

Czytaj więcej...

Japonia

Japonia, kraj kwitnącej wiśni, kraj wspaniałych gościnnych ludzi, kraj potrafiący pogodzić kultywowanie tradycji z wysokim tempem rozwoju elektronicznego, kraj kochający muzykę Chopina oraz kraj kochający wyroby produkcji Wytwórni Wódek w Stalowej Woli.

Czytaj więcej...

Doceń polskie

Wielki sukces Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie! Wyrób z oferty tego warszawskiego przedsiębiorstwa został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Czytaj więcej...

Projekty Unijne - Rozwój

 

Bierzące Realizacje

„Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w środki trwałe w procesie konfekcjonowania produktów” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz budżetu Państwa”.

Czytaj więcej...

 

Archiwum zapytań ofertowych

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego. Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego znajdziecie Państwo na stronie: www.rpo.podkarpackie.pl

Czytaj więcej...