• 1
 • 2
 • 3

Produkty promowane

Spirytus Rektyfikowany
Luksusowy Prokukt polski, Polmos
%96
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski, Polmos
%70
Spirytus Rektyfikowany
Prokukt polski, Polmos
%95
image
Przewiń
Produkcja 37-450 Stalowa Wola ul. Niezłomnych 27 ...

Technologia

 

Oddział produkcyjny,

 

Wytwórnia wódek

 
image
Czynne, w dni robocze od Poniedziałku do Piątku,
w godzinach od 7:00 do 16:00
 

Polmos stawia na jakość! Wódka lub SPIRYTUS REKTYFIKOWANY ze stalowowolskiej Wytwórni Wódek "Polmos" zanim trafią do sklepu, poddawane są wielokrotnej kontroli na etapie produkcji. Tylko taka dbałość o wyrób sprawia,że kupując wódkę "Victory", "Wędkarską", "Sandomierską" czy "SPIRYTUS REKTYFIKOWANY", możemy być pewni wysokiej jakości trunku.

Mapa Lokalizacja

image image 1 2 3

Lokalizacja Dane

1

/PPS Polmos w Warszawie S.A.

ul. Szkolna 2/4

00-006 Warszawa

Monday, Poniedziałek 7:00 AM
Tuesday, Piątek godźina 4:00 PM

News Nowości na stronie

Polmos stawia na jakość

Wódka lub SPIRYTUS REKTYFIKOWANY ze stalowowolskiej Wytwórni Wódek "Polmos Warszawa" zanim trafią do sklepu, poddawane są wielokrotnej kontroli na etapie produkcji.
Tylko taka dbałość o wyrób sprawia, że kupując wódkę "VICTORY", "WĘDKARSKA", "SANDOMIERSKA" czy "SPIRYTUS REKTYFIKOWANY", możemy być pewni wysokiej jakości trunku.

PPS Polmos w Warszawie S.A. Wytwórnia Wódek w Stalowej Woli posiada profesjonalne systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności ISO/HACCP od 2004 roku. Normy ISO serii 9000 stanowią uznany na świecie zbiór norm w zakresie zarządzania.
Fakt posiadania przez firmę certyfikatu zgodności z ISO 9001 często decyduje o dalszej współpracy między firmami.
     W tym roku Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, które jest członkiem Międzynarodowej Organizacji IQNet, przeprowadziło w Wytwórni Wódek kolejny audyt odnowienia systemu i wydało certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności w zakresie: projektowanie, produkcja i sprzedaż SPIRYTUSU REKTYFIKOWANEGO i innych napojów spirytusowych.

     Certyfikaty wydane przez PCBC uzyskują globalną akceptację i promocję partnerską jednostek certyfikujących.
- Jest to dla nas ważne ze względu na to, że eksportujemy nasze wyroby do takich krajów, jak: Tajwan, Japonia, USA i Wielka Brytania - mówi Grażyna Opalińska, dyrektor Wytwórni Wódek.

     HACCP to system zapewniania bezpieczeństwa żywności. - Tradycyjny sposób badania wyrobów gotowych polegający na wyrywkowym pobieraniu i badaniu próbki z partii wyrobów gotowych, nie gwarantuje ich bezpieczeństwa. W systemie HACCP główny nacisk związany z nadzorem nad żywnością kładzie się na przyczyny zagrożeń bezpośrednio w miejscu ich powstawania oraz ryzyka ich wystąpienia, podczas wszystkich etapów procesów produkcji i dystrybucji żywności - przekonuje Grażyna Mazurkiewicz, pełnomocnik ds. zarządzania jakością.

PPS Polmos w Warszawie S.A. współpracuje z firmami posiadającymi wdrożone systemy zarządzania jakością, co pozwala na otrzymywanie surowców o powtarzalnej jakości.

     - W Wytwórni Wódek w Stalowej Woli pierwsza kontrola jakości odbywa się już na samym początku, kiedy do zakładu wjeżdża cysterna destylatu. Wstępnie sprawdza się moc, ilość, a także walory smakowe. Dodatkowe analizy chemiczne otrzymanej partii alkoholu etylowego wykonuje się w zakładowym Laboratorium, wyposażonym w nowoczesny sprzęt - tak o swojej pracy w Laboratorium opowiadają panie Aleksandra Pamuła - specjalista ds. analiz chemicznych i kontroli jakości i Bogusława Kula - laborant, dla których jakość wyrobów Wytwórni Wódek w Stalowej Woli jest priorytetem. Surowce po uzyskaniu pozytywnej oceny jakościowej mogą być stosowane do produkcji.

     Na każdym etapie produkcji przeprowadzana jest kontrola, począwszy od sporządzenia zestawu wódki do wydania wyrobu do Magazynu Wyrobów Gotowych. Cały zespół pracowników produkcji w trakcie rozlewu jest zobowiązany do kontroli czystości butelek, czystości i ilości płynu w opakowaniach jednostkowych, prawidłowości zamknięcia i etykietowania, banderolowania i pakowania. W systemie HACCP bardzo ważna jest odpowiedzialność pracowników - każy pracownik Wytwórni jest świadomy i odpowiedzialny za to, co robi na swoim stanowisku pracy.

     Następnym etapem kontroli jest codzienna komisyjna ocena wyrobów wyprodukowanych dnia poprzedniego, a ponadto Zespół Degustacyjny dokonuje analizy porównawczej. Sprawdza, czy ostatnia partia alkoholu wygląda i smakuje identycznie jak ta wyprodukowana kilka dni czy kilka tygodni wcześniej.

     Pozytywny wynik oceny jest podstawą dopuszczenia partii do obrotu handlowego.
     Do produkcji swoich wyrobów Wytwórnia Wódek używa wyłącznie najwyższej jakości alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego oraz wody technologicznej, poddanej procesowi odmineralizowania.

     Funkcjonujący w Wytwórni Wódek w Stalowej Woli zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności chroni interesy konsumenta, dając mu pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości zdrowotnej nabywanego alkoholu.
Chroni również interesy producenta, który prowadząc w odpowiedni i udokumentowany sposób proces produkcyjny może udowodnić, że robi wszystko, aby wytworzyć produkt bezpieczny dla zdrowia.

 Tygodnik Sztafeta, dn. 21-04-2011r.

Wyprzedaż Okazje Aktualna oferta.

 • Automatyczna załadowarka +

  Automatyczna załadowarka ( 436/2055 ) firmy MONDO&SCAGLIONE - rok produkcji 1995.Przejęta z leasingu w 2000r - modernizowana przez firmę SABI w roku 2004.DTR firmy Read More
 • Zamykarka TL-Getrankemaschinen +

  Zamykarka TL-Getrankemaschinen GmbH ( 434/2014 ) - rok produkcji 1990. Maszytna sprawna, posiada dwa komplety głowic zamykających (do zak coupons for cialis rywek Read More
 • Zestaw do pakowania +

  Zestaw do pakowania folią ( 435/2039 ) - rok produkcji 1997. Zestaw składa się z pakowarki PL 20 i tunelu grzewczego TGW 40/50c. Read More
 • 1
 • 2

Wybrane KontaktyTabela kontaktów

image

PPS Polmos w Warszawie S.A.

Telefon: 22 826 61 05

PPS Polmos Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Szkolna 2/4, Warszawa

Zobacz pełną listę...

image

Wytwórnia Wódek

Telefon: 15 842 60 76

PPS Polmos S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego w Warszawie

Zobacz pełną listę...
image

Sklep/Hurtownia

Telefon: & 509 703 685

ul. Niezłomnych 27 37-450 Stalowa Wola

Zobacz pełną listę...
Funkcje wydarzenia Wybrane wydarzenia i spotkania

Rzeszów

Z dniem 18 października 2013 r. upłynął ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń produktów do konkursu: ZŁOTY MEDAL XVI Międzynarodowych Targów Biznes- Żywność- Medycyna Rzeszów 2013 r. W dniu 12 listopada 2013 r. w Hotelu Rzeszów na uroczystym bankiecie po pierwszym dniu targów, poznaliśmy zwycięską trzydziestkę.

Czytaj więcej...

Japonia

Japonia, kraj kwitnącej wiśni, kraj wspaniałych gościnnych ludzi, kraj potrafiący pogodzić kultywowanie tradycji z wysokim tempem rozwoju elektronicznego, kraj kochający muzykę Chopina oraz kraj kochający wyroby produkcji Wytwórni Wódek w Stalowej Woli.

Czytaj więcej...

Doceń polskie

Wielki sukces Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie! Wyrób z oferty tego warszawskiego przedsiębiorstwa został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Czytaj więcej...

Projekty Unijne - Rozwój

 

Bierzące Realizacje

„Wzrost konkurencyjności firmy poprzez inwestycje w środki trwałe w procesie konfekcjonowania produktów” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013 oraz budżetu Państwa”.

Czytaj więcej...

 

Archiwum zapytań ofertowych

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego. Więcej informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego znajdziecie Państwo na stronie: www.rpo.podkarpackie.pl

Czytaj więcej...